فروردین ۲۲, ۱۳۹۳

۱۰ نظر

اولین برنامه کوهپیمایی گروه های کوهنوردی کیان و بانوان مهر شهرستان تربت حیدریه در سال ۹۳

اولین برنامه کوهپیمایی گروه های کیان و بانوان مهر شهرستان تربت حیدریه با حضور ۱۰۵ نفر در ارتفاعات روستای رودخانه برگزار گردید. در این برنامه کوهپیمایان ضمن بازدید از درخت تنومند روستای رقیچه(منطقه اورگی) از آبشار و کوهپایه های روستای رودخانه دیدن نمودند.

ادامه مطلب ..

فروردین ۱۶, ۱۳۹۳

۱ نظر

اولین برنامه کوهپیمایی ،کوهنوردی گروه های کوهنوردی کیان و مهر در سال جدید

گروه های کوهنوردی آقایان کیان و بانوان مهر برگزار می کنند: صعود یک روزه قله سپیددر و بازدید ارتفاعات قله ملکوه کدکن زمان جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۳

ادامه مطلب ..

فروردین ۱۶, ۱۳۹۳

۰ نظر

شماره پیامکی گروه های کوهنوردی آقایان کیان و بانوان مهر تربت حیدریه

دوستان عزیز لطفا برای آکاهی از برنامه های طبیعت گردی ، کوهپیمایی و کوهنوردی و کلاسهای آموزشی کوهنوردی گروه های کوهنوردی آقایان کیان و بانوان مهر تربت حیدریه

ادامه مطلب ..

فروردین ۵, ۱۳۹۳

۴ نظر

کدکن پسر خوانده تربت حیدریه که همچنان مظلوم مانده

سرزمین تاریخی و سرسبز کدکن، از قدیمی ترین محل‌های سکونت ایران‌زمین بوده و در تاریخ، سابقه‌ای کهن دارد و پیشینه‌ آن، بر اساس آثار مکشوفه در این سرزمین، به هزاره‌ی دوم پیش از میلاد می‌رسد.

ادامه مطلب ..

اسفند ۲۰, ۱۳۹۲

۴ نظر

آغاز فعالیت دوباره سایت تربت کوه

فعالیت سایت تربت کوه که از تاریخ ۶ مهرماه ۹۲ متوقف شده بود، با رویکردی جدید شروع خواهد شد. از این پس  رسانه تربت کوه  بعنوان سایت رسمی گروههای کوهنوردی  آقایان کیان و بانوان مهر تربت حیدریه اغاز بکار می کند.

ادامه مطلب ..

مهر ۶, ۱۳۹۲

۱۴ نظر

گزارش تصویری پاکسازی ارتفاعات پیش کوه

ششمین برنامه پاکسازی ارتفاعات پیش کوه تربت حیدریه در تاریخ ۵ مهرماه با حضور عده ای از مردم طبیعت دوست شهرمان برگزار گردید.

ادامه مطلب ..

مهر ۴, ۱۳۹۲

۷ نظر

باز انتشار-ششمین برنامه پاکسازی ارتفاعات پیش کوه تربت حیدریه

۴مهر ماه روز جهانی کوهستان پاک است . کوه ها یادآور همه آن چیزهایی است که به بشر درس استقامت ، بلند پروازی و حقیر شمردن مشکلات را می دهد . کوهستان ها در پایداری و ماندگاری و نشاط و شادابی مردمان نقشی انکار ناشدنی دارند. امسال این مراسم در روز جمعه ، پنجم مهر برگزار می شود .

ادامه مطلب ..

مهر ۴, ۱۳۹۲

۴ نظر

«عظیم قیچی ساز» موفق به صعود «چوآیو» شد

«عظیم قیچی ساز» هیمالیانورد توانمند کشورمان موفق شد صبح امروز پنج‌شنبه ۴ مهر ماه ۹۲، قله ۸۲۰۱متری «چوآیو» را صعود کند.

ادامه مطلب ..

مهر ۱, ۱۳۹۲

۹ نظر

پیمایش مسیر تربت حیدریه تا مشهد بصورت دوی استقامت

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع) هم زمان با دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) باشگاه فرهنگی ورزشی دوندگان کوهستان تربت حیدریه اقدام به برگزاری سومین کاروان پیاده خود در قالب کاروان مهریار نمود.

ادامه مطلب ..

شهریور ۲۹, ۱۳۹۲

۲ نظر

شرکت دو تن از نونهالان تربت حیدریه در مسابقه سنگ نوردی کشوری جام کرامت

نظر به برگزاری مسابقه سنگنوردی کشوری نونهالان جام کرامت که به میزبانی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی در مشهد مقدس در تاریخ جمعه  ۲۹ / ۶ / ۹۲  برگزار میگردد . تعداد ۹۸ شرکت کننده از استانهای خراسان رضوی ، تهران ، فارس ، بوشهر ، زنجان ، گیلان ، خراسان شمالی و خوزستان ثبت نام نموده اند شرکت کنندگان در دو گروه سنی

ادامه مطلب ..
صفحه 1 از 1712345...10...قبلی »