ژانویه 26, 2015

1 نظر

آخرین هماهنگی های صعود استانی در جلسه مشترک مسولین هیات استان ، شورای اداری تربت حیدریه و کدکن

جلسه کادر اجرایی صعود استانی قله های ملکوه وسپیددر  با حضور فرماندار،بخشدار کدکن،ریاست اداره ورزش و جوانان و ادارات مرتبط شهرستان تربت حیدریه در محل سالن اجتماعات شرکت نفت  در تاریخ 5 بهمن ماه برگزار گردید.

ادامه مطلب ..

ژانویه 25, 2015

0 نظر

مسابقات سنگنوردی نابینایان و کم بینایان خراسان رضوی برگزار شد

این مسابقات برای اولین‌بار در سطح کشور بین نونهالان دختر نابینا و کم بینای استان همزمان با مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر، در تربت حیدریه برگزار گردید .

ادامه مطلب ..

ژانویه 25, 2015

0 نظر

مسابقات سنگنوردی جام فجر خراسان رضوی با 91 ورزشکار برگزار شد .

این رقابت ها به مدت دو روز در دو بخش سرطناب و بولدرینک با حضور شهرستانهای مشهد ، تربت حیدریه، نیشابور، سبزوار و درگز ، در دو گروه سنی نونهالان و بزرگسال برگزار شد . این رقابتها با 91  ورزشکار در شش گروه به مدت دو روز 2 – 3 / 11 / 93 به میزبانی شهرستان تربت حیدریه در سالن شهدای 9 دی برگزار گردید

ادامه مطلب ..

ژانویه 24, 2015

1 نظر

سومین مرحله بازدید میدانی و حمل بارها و چادر پشتیبانی محل کمپ

 سومین مرحله بازدید میدانی و انتقال کمپ پشتیبانی در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 2 و 3 بهمن جاری و در زیر بارش شدید برف انجام گرفت . در این مرحله آقایان حاجی زاده ، نیکوه عقیده ،زهرایی، قهرمان از تربت حیدریه و آقای مجید زحمتکش از شهرستان خلیل آباد و آرمین صمیمی از شهرستان مشهد و حمل و نقل و پشتبانی این تیم بر عهده

ادامه مطلب ..

ژانویه 24, 2015

0 نظر

ثبت نام همایش استانی قلل ملکوه و سپیددر

با احترام صعود سراسری کوهنوردان استان خراسان رضوی امسال به میزبانی شهرستان تربت حیدریه از تاریخ 8 الی 10 بهمن ماه می باشد مستدعیست دوستان هرچه سریع ثبت نام خودرا به شرح زیرکامل نمایند.

ادامه مطلب ..

ژانویه 20, 2015

1 نظر

باز انتشار /صعود استانی به قلل ملکوه و سپیددر

صعود سراسری کوهنوردان استان به قله های ملکوه و سپیددر به مناسبت گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارکه فجر به میزبانی شهرستان تربت حیدریه از تاریخ 8 تا 10 بهمن ماه سال جاری به شرح ذیل برگزار میگردد .

ادامه مطلب ..

ژانویه 18, 2015

0 نظر

دومین بازدید میدانی منطقه قلل ملکوه و سپیددر

این بازدید در تاریخ ۲۶ دیماه توسط عده ای از کوهنوردان تربت حیدریه صورت گرفت که در این روز مقداری از تجهیزات کمپ پشتیبانی همایش صعود استانی قلل ملکوه و سپیددر  به محل موردنظر منتقل گردید

ادامه مطلب ..

ژانویه 18, 2015

1 نظر

اطلاعات تکمیلی صعود سراسری به قله های ملکوه و سپیددر شهرستان تربت حیدریه به مناسبت گرامیداشت دهه...

 با احترام پیرو نامه شماره 50/20397 مورخه 1393/10/21 این هیئت به اطلاع میرساند ، صعود سراسری کوهنوردان استان به قله های ملکوه و سپیددر به مناسبت گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارکه فجر به میزبانی شهرستان تربت حیدریه از تاریخ 8 تا 10 بهمن ماه سال جاری به شرح ذیل برگزار میگردد .

ادامه مطلب ..

ژانویه 14, 2015

0 نظر

تربت حیدریه میزبان مسابقات قهرمانی سنگنوردی جام فجر انتخابی استان خراسان رضوی

این مسابقات در رده های سنی نونهالان و آزاد پاسداشت پیشکسوتان کوهنوردی و سنگنوردی آقایان عبدالله عبدالله زاده و مجید هوشمند در دو بخش آقایان و بانوان بصورت مجزا از تاریخ  چهار شنبه ۱  / ۱۱ / ۹۳ الی  جمعه ۳ / ۱۱ / ۹۳ برگزار می گردد .

ادامه مطلب ..

ژانویه 14, 2015

1 نظر

آخرین اقدامات و هماهنگی های صورت گرفته در خصوص برنامه صعود زمستانی قله ملکوه

در روز سه شنبه مورخه 1393/10/9 جلسه مسئولین هیئت کوهنوردی استان و آقای امینی رئیس اداره ورزش و جوانان ، آقای موسوی کیا بخشدار کدکن ، آقای دکتر انصاری رئیس هیئت ، مسئولین هیئت کوهنوردی تربت حیدریه و آقای فضائلی مسئول امور ورزش کدکن در محل هیئت کوهنوردی شهرستان تربت حیدریه برگزار گردید .

ادامه مطلب ..

ژانویه 14, 2015

0 نظر

صعود سراسری کوهنوردان استان به قله ملکوه به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر

با احترام پیرو اعلام قبلی این هیئت به اطلاع میرساند صعود سراسری کوهنوردان استان به مناسبت گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر به میزبانی شهرستان تربت حیدریه از تاریخ 8 تا 10 بهمن ماه سال جاری برگزار میگردد .

ادامه مطلب ..